در حال بارگزاری ...

سوالات متداول

سوالات متداول

در این بخش به برخی سوالات شما عزیزان پاسخ دادیم اما در نظر داشته باشید شما میتوانید هر زمان اگر جواب خودتون را نگرفتید از بخش ارسال تیکت با پشتیبانی سایت سی پی سل در ارتباط باشید

سی پی‌های خریداری شده بدون محدودیت زمانی می باشند و شما هر زمانی که بخواهید، می توانید از آن‌ها استفاده نمایید.

وب سایت سی پی سل دارنده نماد اعتماد زرین پال بوده، همچنین شما میتوانید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید و با خیال راحت از این سایت خرید فرمایید.

شما می توانید سفارش خود را هر ساعتی از شبانه روز در سایت ثبت بفرمایید. ساعت کاری رسمی وبسایت سی پی سل از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد. اما کارشناسان ما همواره هر ساعت از شبانه روز برای تکمیل هرچه سریعتر سفارشات شما دوستان تلاش میکنند .
پشتیبانی از طریق تیکت وبسایت یا پلتفرم‌های معرفی شده در قسمت تماس با ما تا ساعت 10 شب انجام میگیرد .

مهمترین اصل کاری تیم سی پی سل، تکمیل سفارشات در سریع‌ترین زمان ممکن می باشد .
در صورتی که اطلاعات خود را به طور دقیق و درست هنگام خرید وارد کرده باشید، در حالت معمول سفارش شما از 5 تا 120 دقیقه تکمیل خواهد شد .
در صورتی که اطلاعات خرید شما اشتباه باشد، تکمیل فرآیند سفارش شما وابسته به زمان مورد نیاز شما برای اصلاح اطلاعات یا تماس با پشتیبانی وبسایت خواهد بود .
در روزهایی که انتظار می رود حجم خریدهای کاربرها افزایش داشته باشد، به نسبت زمان بیشتری جهت تکمیل سفارش شما نیازمندیم.

وبسایت سی پی سل دارای بهترین سرورهای امنیتی می باشد و حفظ حریم شخصی و حفظ اطلاعات شما بخشی از مهمترین تلاش‌های ما می باشد .
اما این بر هیچکس نهفته نیست که شاید بزرگترین وبسایت‌های دنیا نیز دچار اختلال شوند. فلذا تامین امنیت از سمت شما بهترین نوع امنیت برای شماست .
لطفا خود در حفظ اطلاعات خود کوشا باشید. وبسایت سی پی سل هیچگونه مسولیتی در قبال هک و یا دزدیده شدن اطلاعات شما توسط کلاهبرداران نخواهد داشت .
لطفا از ارسال اطلاعات برای اشخاصی که کوچک‌ترین شناختی نسبت به آنها ندارید خودداری کنید، و از پلتفرم های امن جهت تبادل اطلاعات خود استفاده کنید .

تمام خریدها به احراز هویت نیاز ندارند ولی در صورت صلاحدید کارشناسان و طبق قوانین وبسایت مبالغ بالای 1 میلیون تومان نیاز به احراز هویت دار ند. اگرچه طبق دستور پلیس محترم فتا، ما در هر مرحله از خرید میتوانیم کاربر را تایید هویت نمائیم .
لازم به ذکر است که برای احراز هویت نیاز به کارت شناسایی می باشد .

درحال بارگذاری ...